Telefon

UND Mersin Eğitim Merkezi

UND MERSİN EĞİTİM MERKEZİ

EĞİTİMLERİMİZ

SRC EĞİTİMLERİ
Türkiye’nin İlk Yetki Belgeli Eğitim Merkezi olan UND Eğitim Merkezinden alacağınız eğitim sonucunda Bakanlığın düzenleyeceği SRC sınavına girmeye hak kazanacak, başarılı olmanız halinde sınava girmiş olduğunuz SRC Türü Mesleki Yeterlilik Belgesini alabileceksiniz!

SRC Eğitimlerimiz 4 gün sürmekte olup, eğitimler Şehirlerarası belgelerde 28 saatte, Uluslararası belgelerde 32 saatte tamamlanmaktadır.         

Belge Türleri;

- SRC 1 (Uluslararası Yolcu Taşımacılığı)
- SRC 2 (Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı)
- SRC 3 (Uluslararası Eşya-Yük Taşımacılığı)
- SRC 4 (Şehirlerarası Eşya-Yük Taşımacılığı)   
   
SRC 1 Belgesini alanlar, SRC 2 Belgesini
SRC 3 Belgesini alanlar, SRC 4 Belgesini almış sayılırlar.                     


Eğitim tarihlerimiz, "Eğitim Takvimi" linkinde belirtilmiştir. Eğitime başvuru için tıklayınız.


Tüm eğitimlerimize detaylı bilgi ve kayıt için Eğitim Merkezimizle irtibata geçiniz. 
0324 231 6772 ( Songül Ay - Şemsettin Kurtay)
undmersin@und.org.tr

SRC-5(ADR) EĞİTİMLERİ
Tehlikeli Madde Taşımacılığı ( ADR ) Eğitimlerimiz, 2,5 gün sürmekte olup, eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olan katılımcılarımız Ulaştırma Bakanlığının düzenlediği sınavlara katılım hakkı elde etmektedir.

Avrupa ülkelerinde, tehlikeli maddelerin karayolları ile sınır ötesi taşımalarının ADR sürücü ehliyetine sahip sürücülerle yapılması zorunludur. ADR Konvansiyonu ile hataların asgari düzeye indirilmesi, gerekli tedbirlerin alınması ve çevrenin korunması amaçlanmaktadır.
 
                                                                                             
Eğitim Konuları;
- Tehlike Etiketleri ne anlama gelmektedir? 
- Tehlikeli Madde sınıfları ve özellikleri nelerdir? 
- ADR' ye göre taşıma evrakları nelerdir ve nasıl olmalıdır? 
- Araçta bulundurulması gerekli teçhizatlar nelerdir? 
- Yangın Tatbikatı eğitimi 
- Uygulamalı yükleme güvenliği eğitimi. 

Tüm eğitimlerimize detaylı bilgi ve kayıt için Eğitim Merkezimizle irtibata geçiniz. 
0324 231 6772 ( Songül Ay - Şemsettin Kurtay)
undmersin@und.org.tr

ÜDY-ODY EĞİTİMLERİ
Hareketin ve riskin bol olduğu sektörümüzde mevzuatın ve uygulamanın çalışanlar tarafından bilinmesi firmalar için büyük önem arz etmekte ve avantajlar sağlamaktadır. Bu sebeple, Taşımacılık ve Lojistik Sektöründe faaliyet gösteren firma sahipleri, ortakları,  üst düzey yöneticileri ile bu sektörde kariyer sahibi olmak isteyen tüm çalışanların katılması gereken bir programdır. 

Üst Düzey Yönetici programına katılım  için en az lise mezunu olmak yeterlidir. Program 9 hafta sürmekte olup 130 saatte tamamlanmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılarımız "Eğitim Tamamlama Belgesi" alarak Ulaştırma Bakanlığının düzenlemiş olduğu Mesleki Yeterlilik Eğitimi Sınavına girmeye hak kazanacaklardır.

Ayrıca eğitim sonunda Ulaştırma Lojistik Yüksekokulu ile ortaklaşa yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılarımıza da UND "Taşımacılık ve Lojistik Mesleki Eğitim Diploması" ve "IRU Academy Uluslararası Eşya Taşımacılığı Diploması" verilmektedir.  

"ÜDY 3 belgesini alanlar, ÜDY 4 - ODY 3 - ODY 4 belgelerini almış sayılırlar"

Sektörün Bir Numaralı Eğitimi


130 saat süren program, Lojistik Yönetimi, İlkyardım, Taşımacılık Tipleri Teknik Standartlar, Lojistik Hizmet Pazarlaması, Toplam Kalite ve Süreç Yönetimi, Gümrük, TIR ve Kaçakçılık Mevzuatı, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Taşımacılık Mevzuatı, Anayasa Hukuku, Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, Dış Ticaret, Teslim Şekilleri, Davranış Psikolojisi, Vergi Hukuku, İş Hukuku, CMR Sorumluluk Sigortası, Yasal Sorumluluk Sigortaları, Trafik Güvenliği, UBAK, Geçiş Belgeleri, Güzergahlar, Maliyet Hesaplamaları, Finansal Yönetim, Nakliye Sözleşmeleri ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı (ADR) gibi 30 ayrı dersten oluşmaktadır.

Tüm eğitimlerimize detaylı bilgi ve kayıt için Eğitim Merkezimizle irtibata geçiniz. 
0324 231 6772 ( Songül Ay - Şemsettin Kurtay)
undmersin@und.org.tr

bilgi almak istiyoruz

facebook twitter arkadaşıma gönder yazdır