Telefon

Hakkımızda

UND EĞİTİM ve DANIŞMANLIK MERKEZİ  
                                 
Eğitim Merkezimiz, 1990’lı yılların başlarında Almanya’dan (Münih ve Yukarı Bavyera Sanayi ve Ticaret Odası) Onaylı İlk ADR Eğitimleri ve Ulaştırma Bakanlığı Onaylı Uluslararası Sürücü Eğitimleri ile faaliyetlerine başlamıştır.

Ulaştırma ve Lojistik Sektörünün çatı kuruluşu olmanın sorumluluk bilinci ile sürdürülebilir ve rekabet edebilir bir sektör yaratmak, firmaların günün değişen ve gelişen şartlarına uyum sağlaması amacıyla, 2001 yılında Uluslararası Taşımacılar Birliği IRU Akademi’den yetkilendirilerek Türkiye’deki İlk IRU Akademi Onaylı Eğitim Merkezi olmuştur.

İstanbul Üniversitesi ile yapılan işbirliği ile bir yıl süren ve Lojistik alanında ilk tematik eğitim olan IRU-İstanbul Üniversitesi-UND Ortak Lojistik Sertifika Programını düzenlemiştir.

ISO–9001:2000 Kalite Belgeli ilk, Ulusal Kalite Ödülüne sahip ilk ve tek Eğitim Merkezi olmanın haklı gururu ve heyecanı içinde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.
 
3 Eylül 2004 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yönetmeliği kapsamında T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğünden İlk Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yetki Belgesi alan Eğitim Merkeziyiz.

                           
Eğitim Merkezimiz;
- 100 kişinin aynı anda eğitim alabileceği 3 sınıf ve bir konferans salonuna sahip olmakla birlikte,
- Katılımcıların dinlenebilecekleri kantin ve kütüphaneye sahiptir.
- 400 metrekare kapalı alana kurulu olan merkezimiz, konusunda uzman eğitici kadrosu ile eğitim hizmetlerine devam etmektedir.

UND Eğitim Merkezinde Hangi Eğitimleri Alabilirsiniz?
 
- ÜDY 3–4 (Taşımacılık ve Lojistik Mesleki Yeterlilik Eğitimi Üst Düzey Yönetici Programı)
- SRC–5  (ADR) Sürücü Eğitimi (Tehlikeli Madde Taşımacılığı)
- SRC–5 Tanker Eğitimi 
- SRC–5 Sınıf -1 ve Sınıf -7 Eğitimleri
- Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimi
- Çevre Bakanlığı Onaylı Tehlikeli Madde ve Atık Taşıma Sertifikası Eğitimleri
- SRC–1, SRC–2 Eğitimleri (Ulusal ve Uluslararası Yolcu Taşımacılığı)
- SRC–3, SRC–4 Eğitimi (Ulusal ve Uluslararası Yük ve Eşya Taşımacılığı)
- Lojistik Sertifika Programı
- İlkyardım Eğitimleri
- Kişisel Gelişim Eğitimleri
- Talep Edilen Herhangi Bir Konuda Şirketlerin Kendi Eğitim Salonlarında veya Eğitim Merkezimizde Genel Katılıma Açık Eğitimler (Bilgilendirme Seminerleri ve Konferanslar)
 

bilgi almak istiyoruz

facebook twitter arkadaşıma gönder yazdır